O nas

nwe-glowne-2

 

   Filmowanie to nasza pasja, której oddajemy się bezgranicznie, by wasze historie stały się niepowtarzalne i zawsze żywe w pamięci widzów. Jesteśmy legalnie działającą firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Pracujemy na terenie całego województwa podkarpackiego,Małopolskiego(możliwość dojazdu poza województwo). Nasza kilkuletnia obecność w branży filmowej pozwala nam odnaleźć się w nawet najtrudniejszych i pozornie trudnych sytuacjach. Dzięki zastosowaniu lustrzanek cyfrowych każde nagranie nabiera niepowtarzalnego, kinowego wyglądu.

   Dynamikę kadrów i różnorodność scen uzyskujemy poprzez szerokie spektrum obiektywów najlepszej klasy, a także dzięki zastosowaniu dodatkowego, nowoczesnego sprzętu m.in.: SLIDECAMERA (szyna), GIMBAL(stabilizator elektroniczny) ,DRON ujęcia z lotu ptaka,oraz najnowszy systemy stabilizacji.

  Chętnie korzystamy z technicznych nowinek, które otwierają przed nami nowe możliwości. Wiemy, że sprzęt to nie wszystko, dlatego inwestujemy też w siebie, tym samym spełniając rosnące oczekiwania Klientów.

  Nasza oferta skierowana jest do wymagających Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i cechuje ich wysoka wrażliwość odbioru obrazu filmowego.

Staramy się, aby utworzone przez nas kadry przywracały rodzinne wspomnienia.

Nie boimy się podejmować, niebanalnych i niestandardowych wyzwań. Wasze pomysły w połączeniu z naszymi umiejętnościami gwarantują zachowanie indywidualnego charakteru filmu.

 

    

Nasze filmy zostały wyróżnione przez WEVA

Zostaliśmy przyjęci do Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych


 

 

    

OTRZYMALIŚMY NOMINACJĘ JAKO JEDNA Z 10ciu NAJLEPSZYCH FIRM FILMUJĄCYCH NA PODKARPACIU